Sideboard art noveau

Föregående | Översikt | Nästa

655717

SIDEBOARD, 1930-tal, art noveau, mellaneuropa, vitrindel med slipat glas, fanerat i ek och almrot, nedtill med två skjutdörrar med draghandtag och jalusi centralt placerad, överdel med skjutdörrar i transparent glas med bakomliggande hyllinredning, höjd 119, 153x47 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

655717 - Sideboard art noveau
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sideboard art noveau

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-19
19:54   (20:54 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.