Skäk 1800-tal

655716

SKÄNK, sengustavianskt provinsarbete, imitationsmåleri, belsag i mässing, höjd 112, 124x46 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 13

Skäk 1800-tal

Budhistorik (49 bud)
4988517
8 000
4988510
7 800
4988480
7 600
4988509
7 600
4988480
7 400

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.