Djur diverse i massa

Föregående | Översikt | Nästa

655693

DJUR OCH JORDBRUKSREDSKAP, 1940-50-tal, ca 54 vilda och tama djur i massa, bl.a påfåglar, lejon, tiger, mm, traktor med 6 st dragredskap medföljer

Diverse skador

Leksaker, Diverse, Samlarobjekt

655693 - Djur diverse i massa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Djur diverse i massa

Budhistorik (1 bud)

4975556
2019-06-14 08:15:31

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-19
20:52   (21:52 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.