Eldhundar

Föregående | Översikt | Nästa

655657

ELDHUNDAR, 1 par, daterade 1852, gjutjärn med mässingsknoppar, höjd ca 24 cm, längd 39 cm

Åldersrelaterat slitage

Metall, Diverse

Hylla 6

655657 - Eldhundar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Eldhundar

Budhistorik (3 bud)

4981920
4979602
4976492

1 dag kvar
Avslutas 2019-06-19
19:50   (20:50 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.