Fickur 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

655633

HERRFICKUR, 1800-tal, vitmetall, s.k. skelettur, vitemaljerad urtavla, spindelgång, boett daterad 1831, diameter 56 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage, löst glas

Klockor/Ur

Kundcenter

655633 - Fickur 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fickur 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4981727
2019-06-16 21:37:21
4979074
2019-06-15 22:10:42
500

16 timmar 37 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
20:02   (21:02 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.