Christian Fredrik Swensson oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

655629

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): kustbild, signerad C. F. Swensson, olja på duk, 37x67 cm

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

655629 - Christian Fredrik Swensson oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

4981057
4981055
600
4977830

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
11:02   (12:02 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.