John Ivar Berg

655598

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad 69, olja på duk, ca 96x117 cm

Rum 4

John Ivar Berg

Budhistorik (27 bud)
4991467
3 600
4991465
3 400
4991464
3 200
4991460
4991459
2 800

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.