Pierre Olofsson färglitografi

655578

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad olofsson, numrerad 47/100, färglitografi, bladstorlek ca 75x53 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 2

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (8 bud)
4990349
4985159
4990347
4985159
4984831
450

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.