Pierre Olofsson färglitografi

Föregående | Översikt | Nästa

655578

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad olofsson, numrerad 47/100, färglitografi, bladstorlek ca 75x53 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 2

655578 - Pierre Olofsson färglitografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
4985159
4984831
450
4984827
4984422
4984233

14 timmar 12 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
17:32   (18:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.