Pierre Olofsson färglitografi

655577

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad olofsson, numrerad 47/100, färglitografi, bladstorlek ca 75x53 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 2

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (20 bud)
4990058
3 600
4990061
3 600
4990058
3 400
4990045
3 200
4990057
3 200

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.