Spritdoseringsapparat

655515

SPRITDOSERINGSAPPARAT; för 3 sorters spritdryck, 1900-talets mitt, rostfritt stål, B ca 56 cm

Proveniens: Big Bengt Museum, High Chaparral

Bucklor, skador, spillkoppar saknas

Nautica/Technica, Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Spritdoseringsapparat

Budhistorik (7 bud)
4988763
550
4988162
500
4988762
500
4988162
450
4988761

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.