Leksaksbil Japan 1950-tal Buick

Föregående | Översikt | Nästa

655511

LEKSAKSBIL, 1950-tal, japan, Buick, lackerad påt i blått, friktionsdriven, längd ca 29 cm

Friktionsdriften defekt, obetydliga skador

Leksaker

655511 - Leksaksbil Japan 1950-tal Buick
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

4985613
500
4979334
450
4979334

17 timmar 55 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
20:44   (21:44 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.