Ytterfoder

655478

YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-tal, underglasyrblått, höjd ca 25, diameter 31 cm

Mindre glasyrnagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 7, Hylla 9

Ytterfoder

Budhistorik (20 bud)
4989971
8 800
4989722
8 600
4989970
8 600
4989722
8 400
4989969
8 200

Slutpris SEK:
8 800
849 EUR, 964 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.