Spegel nyrokoko

Föregående | Översikt | Nästa

655471

SPEGEL, 1800-talets slut, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, ca 58x70 cm

Slitage, skador

Speglar

Rum 4

655471 - Spegel nyrokoko
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel nyrokoko

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
10:10   (11:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.