Spegel gustaviansk

Föregående | Översikt | Nästa

655470

SPEGEL, gustaviansk, 1700-talets slut, förgylld, krönt urna, delat glas, höjd ca 68x25 cm

Slitage, sprickor, avslag, senare glas och bakstycke

Speglar

Rum 5

655470 - Spegel gustaviansk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel gustaviansk

Budhistorik (4 bud)

4983377
4978247
2 400
4977451
1 800
4977419

14 timmar 8 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
18:24   (19:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.