Spegel

655467

SPEGEL, 1800-tal, nyrokoko, oval, bronserad, dekor i pastellage, genombruten dekor, ca 74x73 cm

Slitage, sprickor, skador

Speglar

Rum 12

Spegel

Budhistorik (4 bud)

4989467
450
4986255
4981311
4977458

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.