Spegel

Föregående | Översikt | Nästa

655467

SPEGEL, 1800-tal, nyrokoko, oval, bronserad, dekor i pastellage, genombruten dekor, ca 74x73 cm

Slitage, sprickor, skador

Speglar

Rum 12

655467 - Spegel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel

Budhistorik (3 bud)

4986255
4981311
4977458

10 timmar 21 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
13:24   (14:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.