Elektrisk kaffekvarn 'Excelcior'

Föregående | Översikt | Nästa

655463

KAFFEKVARN, 1900-talets första hälft, elmotor, behållare i aluminium samt lackerad plåt, etikettmärkt Excelcior Göteborg, L ca 45 cm

Slitage, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktionen

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

655463 - Elektrisk kaffekvarn 'Excelcior'
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

4979197
2019-06-15 23:47:49

16 timmar 20 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
20:22   (21:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.