Karmstol

Föregående | Översikt | Nästa

655445

KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, fanerat i mahogny, röd sammetskläddsel, sitthöjd ca 33, totalhöjd 55 cm

Fanerbortfall, slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

655445 - Karmstol
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Karmstol

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
18:00   (19:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.