Kanapé nyrokoko 1800-tal

655437

KANAPÉ, 1800-tal, nyrokoko, mahogny, insvängda sidor, snedställda kortsidor, längd ca 150 cm

Skador, sliten/skadad klädsel, 2 ben lösa, renoveringsbehov

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kanapé nyrokoko 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4989886
2019-06-20 13:40:12

2019-06-20 kl 18:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.