Skåp 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

655434

SKÅP, 2 delat, rokoko, furu, Sverige, beslag i mässing, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd 186, 108x54 cm

Avlutat, lagningar och slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

655434 - Skåp 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skåp 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

4979261
2019-06-16 00:09:29
4977422
2019-06-15 07:25:32

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
11:36   (12:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.