Fällbord 1800-tal England

Föregående | Översikt | Nästa

655424

FÄLLBORD, 1800-tal, massiv mahogny, England, höjd 76, diameter 78 cm

Yytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

655424 - Fällbord 1800-tal England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fällbord 1800-tal England

Budhistorik (1 bud)

4978748
2019-06-15 19:41:56

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
20:46   (21:46 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.