Soffa transitionstil

Föregående | Översikt | Nästa

655396

SOFFA, vitmålad, skuren dekor, transitionsstil, 1900-talets första del, L ca 145 cm

Senare klädsel, slitage och färgbortfall

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

655396 - Soffa transitionstil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffa transitionstil

Budhistorik (1 bud)

4979205
2019-06-15 23:50:02

17 timmar 24 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
20:14   (21:14 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.