1 duk och 10 servetter linnedamast

Föregående | Översikt | Nästa

655387

DUKAR OCH SERVETTER, 1 respektive 10 st, linnedamast, enligt uppgift Irland 1920-tal, dukens mått 300x145 cm, servetternas mått 50x50 cm

Bruksslitage med mindre fläckar, ej fullt genomgångna

Diverse, Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

655387 - 1 duk och 10 servetter linnedamast
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
4986238
600
4986237
550
4986236
500
4986235
450
4986234

14 timmar 59 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
18:30   (19:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.