Väggur

Föregående | Översikt | Nästa

655331

VÄGGUR, 1900-talets första hälft, urtavla med arabiska siffror, fodral fanérad i mahogny, krönt med skuren trä dekor av en örn, höjd ca 94 cm, nyckel medföljer

Slitage, lagningar, lim är ställvis synbart, märken, ej funktionstestad garanterar ej funktionen

Klockor/Ur

Hylla 1

655331 - Väggur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Väggur

Budhistorik (1 bud)

4984094
2019-06-17 21:06:50

10 timmar 53 minuter kvar
Avslutas 2019-06-18
21:59   (22:59 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.