Moped Husqvarna 'Novolette' 1950-tal

Föregående | Översikt | Nästa

655324

MOPED, Husqvarna 'Novolette', 1950-tal

Proveniens: Big Bengt Museum, High Chaparral

Renoverad, senare lack, tanklock saknas, torr stoppning i sadel, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktionen

Diverse, Nautica/Technica

Makadamgatan 11, Helsingborg

655324 - Moped Husqvarna 'Novolette' 1950-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
4988244
550
4986074
500
4982094
450
4980881
4978859

14 timmar 50 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
18:04   (19:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.