Moped Skeppshult 'Motoress' 1950-tal

Föregående | Översikt | Nästa

655320

MOPED, Skeppshult 'Motoress, 1950-tal

Proveniens: Big Bengt Museum, High Chaparral

Renoverad, senare lack, en lös vajer, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktionen

Diverse, Nautica/Technica

Makadamgatan 11, Helsingborg

655320 - Moped Skeppshult 'Motoress' 1950-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
4980878
500
4980499
450
4979250
4978850
4978349

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
13:38   (14:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.