Bordsur

655316

BORDSUR, art deco, 1930-tal, fodral i silver, krönt av fartyg, på stensockel, höjd 17, 13x13 cm

Senare urverk, sockel med nagg

Klockor/Ur, Silver

Monter 25

Bordsur

Budhistorik (22 bud)
4986627
4983574
1 900
4986626
1 900
4983574
1 800
4982966
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.