Skrin med spelmarker

655275

SKRIN, med spelmarker, troligen Ryssland, 1800-tal, genombruten florar dekor i elefenben, höjd ca 6,5, 22x18 cm

Skador och bortfall, nyckel saknas

Diverse

Monter 29

Skrin med spelmarker

Budhistorik (10 bud)
4989574
4985102
2 800
4985101
2 600
4984835
4981940

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.