Cartier Tank förgyllt silver 1980-tal

655261

CARTIER, Tank, armbandsur, förgyllt silver, 1980-tal, quarts, refnr. 63022/681006, läderarmband original, sölja original, 22,5x22,5 mm, originalcertifikat, manual samt box medföljer

Verket går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, repor på glas

Klockor/Ur

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (9 bud)
4985848
4985566
1 800
4983730
1 700
4975076
1 600
4975075
1 400

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.