Bordsur

655253

BORDSPENDYL, Louis XVI, brännförgylld brons, vit och svart marmor, urhus med emaljerad urtavla, arabiska siffror, märkt a paris, höjd 45 cm, dragnyckel och pendel medföljer

Slitage, urna lagad

Klockor/Ur

Kundcenter

Bordsur

Budhistorik (8 bud)
4982790
4981615
4979360
650
4977990
600
4974233
550

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.