Slaglåsgevär

655226

SLAGLÅSGEVÄR, 2 st, 1800-tal, L ca 128 / 132 cm

Skador, slitage, omgjorda, delar saknas

Vapen/Medaljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Slaglåsgevär

Budhistorik (10 bud)
4987622
700
4988272
650
4987622
600
4987423
550
4987072
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.