Orientmatta Kina 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

655223

ORIENTMATTA, Kina, ca 305 x 245 cm

Bruksslitage, fläckar

Mattor/Textilier

Makadamgatan 11, Helsingborg

655223 - Orientmatta Kina 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Orientmatta Kina 1900-tal

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
16:08   (17:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.