Salutkanon

655214

SALUTKANON, 1900-tal, bronserad gjutjärn, höjd ca 26, längd 48 cm

Slitage

Diverse, Vapen/Medaljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Salutkanon

Budhistorik (11 bud)
4982203
1 300
4987418
4982203
4982040
4982039
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.