Salutkanon

Föregående | Översikt | Nästa

655214

SALUTKANON, 1900-tal, bronserad gjutjärn, höjd ca 26, längd 48 cm

Slitage

Diverse, Vapen/Medaljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

655214 - Salutkanon
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Salutkanon

Budhistorik (8 bud)
4982040
4982039
950
4980961
900
4980960
850
4980924
700

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
19:34   (20:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.