Belyst Skylt

Föregående | Översikt | Nästa

655168

BELYST SKYLT ''Hotel'', 1900-talets andra hälft, plast, blå bokstäver mot vit fond, med lysrör, text på båda sidorna, höjd ca 50, 120x17 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Pop/Rock, Affischer

Rum 15

655168 - Belyst Skylt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Belyst Skylt

Budhistorik (1 bud)

4978358
2019-06-15 16:28:30

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-19
21:10   (22:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.