Fruktknivar Carl Fredrik Heinze Danmark

655167

FRUKTKNIVAR, GAFFELDEL, 9 dlr, silver, fruktknivar Carl Fredrik Heinze, Danmark, gaffeldel stämplad 925 med svenska importstämplar, längder ca 17 cm, total vikt ca 324g

Repor förkommer

Silver

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4979273
900
4988698
850
4979273

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.