Skål på fot samt kopp med fat

Föregående | Översikt | Nästa

655112

SKÅL PÅ FOT, KOPP MED FAT, 1900-tal, porslin, skål på fot Meissen, kopp med meissenliknande märke, höjder ca 7-15,5 cm

Förgyllningsslitage

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

655112 - Skål på fot samt kopp med fat
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skål på fot samt kopp med fat

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
15:26   (16:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.