Klockkedja

Föregående | Översikt | Nästa

655108

KLOCKKEDJA, 18 k guld, 1800-talets senare del, längd ca 33 cm, vikt ca 31 g

Smärre slitage

Guld/Smycken, Klockor/Ur

Kundcenter

655108 - Klockkedja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Klockkedja

Budhistorik (7 bud)
4971095
9 000
4971093
8 800
4971078
8 600
4971076
7 600
4971071
6 200

14 timmar 44 minuter kvar
Avslutas 2019-06-17
15:20   (16:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
11 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.