Kandelabrar samt skål på fot

Föregående | Översikt | Nästa

655106

KANDELABRAR, SKÅL PÅ FOT, 1900-tal, bl a Dresden, porslin med dekor av puttis och blommor, höjder ca 9-40 cm

Naggar, större kandelaber svår att fästa

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

655106 - Kandelabrar samt skål på fot
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Kandelabrar samt skål på fot

Budhistorik (1 bud)

4980420
2019-06-16 13:29:18

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
13:36   (14:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.