Skålfat Kina 17/1800-tal

655095

SKÅLFAT, 17/1800-tal, Kina, porslin med dekor i underglasyrblått, diameter ca 16 cm

Naggar

Orientaliskt, Porslin

Skålfat Kina 17/1800-tal

Budhistorik (22 bud)
4986467
4984116
4986465
4984116
1 900
4986462
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.