Skålfat Kina 17/1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

655095

SKÅLFAT, 17/1800-tal, Kina, porslin med dekor i underglasyrblått, diameter ca 16 cm

Naggar

Orientaliskt, Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

655095 - Skålfat Kina 17/1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skålfat Kina 17/1800-tal

Budhistorik (13 bud)
4977761
1 300
4982075
4977761
4982074
4977761
950

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
21:06   (22:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.