Såsskålar ett par Kina 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

655093

SÅSSKÅLAR, ett par, Kina, 1800-tal, lövformade, porslin med dekor i underglasyrblått, ca 20 x 13 cm

Naggar

Orientaliskt, Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

655093 - Såsskålar ett par Kina 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (19 bud)
4980135
1 600
4979069
4979069
4977940
4977940

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
18:44   (19:44 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.