Fickur i 18 k guld med brosch i 9 k

655059

DAMFICKUR, 18 k guld, 1800-tal, jaktboett med emaljerad urtavla, innerlock i 18 k, ankargång, BROSCH, 9 k guld, i form av rosett, diameter 37 mm, vikt ca 45 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre emaljskador

Klockor/Ur, Damklockor, Guld/Smycken, Övriga smycken

Budhistorik (11 bud)
4990765
3 800
4988790
3 600
4990764
3 600
4988790
3 400
4985528
3 200

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.