Fickur i 18 k guld med brosch i 9 k

Föregående | Översikt | Nästa

655059

DAMFICKUR, 18 k guld, 1800-tal, jaktboett med emaljerad urtavla, innerlock i 18 k, ankargång, BROSCH, 9 k guld, i form av rosett, diameter 37 mm, vikt ca 45 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre emaljskador

Klockor/Ur, Damklockor, Guld/Smycken, Övriga smycken

Kundcenter

655059 - Fickur i 18 k guld med brosch i 9 k
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (8 bud)
4988790
3 400
4985528
3 200
4980072
4978830
2 800
4978376
2 600

18 timmar 5 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
21:10   (22:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.