Matbord Italien

655057

MATBORD, 1900-talets slut, Italien, inköpt på Studio Moderne, stomme i förszinkad metall, 3 lösa skivor i sedimental marmor, höjd ca 75 cm, yttermått ca 183x92 cm

Patina, smärre slitage

Ändringar/tillägg
OBS tungt föremåö

Möbler, Matbord

Rum 15

Matbord Italien

Budhistorik (18 bud)
4988207
4988206
3 800
4988205
3 600
4988204
3 400
4988203
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.