Lordring 18 k guld diamant

Föregående | Översikt | Nästa

654988

LORDRING, 18 k guld, gammalslipad diamant ca 0,55-0,60 ct, stämplar saknas, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 6,5 g

Diamant med rondistskador

Guld/Smycken

Kundcenter

654988 - Lordring 18 k guld diamant
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lordring 18 k guld diamant

Budhistorik (1 bud)

4982122
2019-06-17 02:50:09

17 timmar 6 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
20:34   (21:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.