Vapenring 18 k guld heliotrop

654985

VAPENRING, 18 k guld, graverad heliotrop med bokstäverna A v B under adlig krona, stämplar saknas, ringstorlek ca 16 mm, vikt 2,4 g

Sten med repor

Guld/Smycken

Vapenring 18 k guld heliotrop

Budhistorik (17 bud)
4990263
2 600
4990262
2 400
4990259
4990257
4990255
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.