Skulptur i brons 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

654959

SKULPTUR, spelande faun, mörkpatinerad brons, signerad C Peters, höjd ca 31 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

654959 - Skulptur i brons 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skulptur i brons 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
4978150
550
4982009
500
4978150
450
4977930
4977382

6 timmar 41 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
10:16   (11:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.