Bordsur

Föregående | Översikt | Nästa

654951

BORDSUR, 1900-tal, rokokostil, urverket märkt Lenzkirch, höjd ca 35 cm

Nyckel medföljer, slitage

Klockor/Ur

Makadamgatan 11, Helsingborg

654951 - Bordsur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bordsur

Budhistorik (10 bud)
4984311
4982692
4984149
950
4982692
850
4982921

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
11:12   (12:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.